Wiceprezes Zarządu

Leszek Gierada

Leszek Gierada – absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego,  ukończone Podyplomowe Studia w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie.

 

Menedżer wysokiego szczebla głównie sektora ubezpieczeniowego, zarządzający sprzedażą i rozwojem biznesu. Ekspert w zakresie uruchamiania nowych przedsięwzięć biznesowych i zarządzania kanałami dystrybucji ,posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pełnieniu strategicznych funkcji na wysokich szczeblach managerskich.

 

Od 1993 roku związany z sektorem ubezpieczeniowym. Pracował między innymi w Towarzystwie Ubezpieczeń  Warta S.A. na stanowisku Doradcy Prezesa Zarządu oraz Prezesa Zarządu  Warta Travel., był Dyrektorem Departamentu  w Towarzystwie Ubezpieczeń STU S,A ( obecnie Inter Risk ) , pełnił funkcję Dyrektora  Departamentu w TU Gerling Polska S.A. a także pracował jako Wiceprezes Zarządów Towarzystwa Ubezpieczeń  Signal Iduna Polska oraz Signal Iduna Polska Życie , ostatnio był zatrudniony jako Wiceprezes  Zarządu April Polska Services sp. z o.o.

 

Doświadczony lider innowacyjnych projektów, w tym projektów z zakresu ochrony prawnej. Posiada długoletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i kreowaniu rozwoju podwładnych, projektujący efektywne struktury organizacyjne.

Nasi partnerzy