Antywindykacja

Twoje zadłużenie rośnie, a Ty czujesz się bezradny i coraz bardziej sfrustrowany? Zajmujemy się szeroko pojętą antywindykacją, czyli obsługą prawną mająca na celu wyciągnięcie z długów. Pomagamy tym, którzy nie są w stanie obsłużyć swoich zobowiązań powstałych wobec banków i/lub innych wierzycieli. Inaczej mówiąc, stawiamy takie osoby na nogi, pokazując im szeroki wachlarz możliwości prawnych pozwalających uwolnić się od długów.

 

Kiedy pomożemy?

  • zadłużenie przekraczające możliwości zarobkowe
  • zagrożenie komornikiem lub wszczęta już procedura komornicza,
  • wezwania lub nakazy zapłaty,
  • kredyty w obcej walucie (np. frankowicze), polisolokaty
  • niemożność realizowania zobowiązań wobec kontrahentów
  • upadłość konsumencka

Nie czekaj i zgłoś do nas. Razem podejmiemy odpowiednie kroki.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

 * Oświadczam, że na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 oraz art. 27 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych (w tym danych wrażliwych), obecnie i w przyszłości, w celu prawidłowej realizacji przez Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188) zgłoszenia zawartego w w/w formularzu.
 Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

Jednocześnie informujemy, że:

  1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych w powyższym formularzu jest Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000382188), ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w jednym lub obu podanych wyżej celach w zależności od zadeklarowanej przez Państwa zgody.
  3. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Nasi partnerzy