Antywindykacja - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Antywindykacja

Twoje zadłużenie rośnie, a Ty czujesz się bezradny i coraz bardziej sfrustrowany? Zajmujemy się szeroko pojętą antywindykacją, czyli obsługą prawną mająca na celu wyciągnięcie z długów. Pomagamy tym, którzy nie są w stanie obsłużyć swoich zobowiązań powstałych wobec banków i/lub innych wierzycieli. Inaczej mówiąc, stawiamy takie osoby na nogi, pokazując im szeroki wachlarz możliwości prawnych pozwalających uwolnić się od długów.   Kiedy pomożemy?

 • zadłużenie przekraczające możliwości zarobkowe
 • zagrożenie komornikiem lub wszczęta już procedura komornicza,
 • wezwania lub nakazy zapłaty,
 • kredyty w obcej walucie (np. frankowicze), polisolokaty
 • niemożność realizowania zobowiązań wobec kontrahentów
 • upadłość konsumencka

Nie czekaj i zgłoś do nas. Razem podejmiemy odpowiednie kroki.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy