Sukcesja - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Sukcesja

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele wysiłku i poświęcenia kosztowało zbudowanie firm i majątków, których jesteście Właścicielami lub Wspólnikami. Dlatego chcemy zwrócić uwagę na jedno z najważniejszych zagadnień dla funkcjonowania firmy poprzez pokolenia, jakim jest sukcesja. Odpowiedz sobie na następujące pytania:

 • Kto przejmie zarządzanie moją firmą, kiedy przejdę na zasłużoną emeryturę?
 • Co stałoby się z moją firmą w przypadku przedwczesnej śmierci jej Właściciela lub jednego ze Wspólników? Czy firma którą posiadam może istnieć dalej bez zakłóceń?
 • Ile wyniosłyby długi spadkowe, które mieliby spłacić Spadkobiercy związane z likwidacją firmy – co z rozliczeniem podatku, odprawami dla pracowników, umowami kredytów i leasingów?
 • Jak wykorzystać skutecznie instytucję prawa spadkowego, aby byt firmy nie został zagrożony w przypadku śmierci jej Właściciela lub Współwłaściciela?
 • Jak uczciwie i skutecznie rozliczyć się z rodziną zmarłego Wspólnika w spółce prawa handlowego?
 • Jak moja rodzina poradziłaby sobie z odbudową firmy?

Nasi eksperci od lat zajmują się doradztwem prawnym w tym zakresie. Posiadają wieloletnie doświadczenie w budowaniu planów sukcesji, zarówno w rodzinie, jak i w firmie.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy