Windykacja - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Windykacja

Nasz zespół tworzą prawnicy wyspecjalizowani w dochodzeniu roszczeń finansowych, zarówno od podmiotów gospodarczych, jak i osób prywatnych. Prace prawników Kancelarii aktywnie wspierają specjaliści w zakresie windykacji terenowej. Współpracują z nami największe krajowe przedsiębiorstwa, ale także małe i średnie firmy, działające w różnych branżach.

  • Dzięki nam szybko, skutecznie i bez żadnych problemów odzyskasz pieniądze od dłużników, a także zabezpieczysz swoje należności, nie tracąc przy tym partnerów handlowych.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie i fachową wiedzę niezbędną w windykacji należności finansowych. Zatory płatnicze powodowane trudnościami w odzyskiwaniu należności od kontrahentów są bardzo poważnym problemem każdego przedsiębiorcy, dlatego też stale doskonalimy nasze metody działania. Dzięki indywidualizacji stosowanych środków w każdej sprawie, zapewniamy naszym Klientom wysoką skuteczność.
  • W naszych działaniach kierujemy się zasadami etyki oraz dbałości o interesy Klientów. Priorytetem jest udzielanie Klientom profesjonalnego wsparcia w zarządzaniu wierzytelnościami poprzez zapewnienie najwyższej efektywności świadczonych usług dzięki systematycznemu podnoszeniu standardów obsługi. W celu zwiększenia skuteczności działań zatrudniamy ekspertów od lat związanych z rynkiem wierzytelności.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

2161

Nasi partnerzy