Grupa Omega - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Grupa Omega - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

GRUPA OMEGA działa prężnie w wielu dziedzinach.

 W skład GRUPY OMEGA wchodzą:

Omega Kancelarie Prawne

Jesteśmy siecią Kancelarii Prawnych o zasięgu ogólnopolskim, tworzymy nowoczesną strukturę. Wyróżnia nas indywidualnie dobrane wsparcie prawne jakie zapewniamy Naszym klientom, zarówno na drodze polubownej jak i sądowej. Wieloletnie doświadczenie Naszych prawników, radców prawnych i adwokatów oraz ich fachowa wiedza od lat gwarantują najwyższą jakość świadczonych przez Nas usług w zakresie obsługi prawnej na rzecz podmiotów gospodarczych, a także doradztwa prawnego dla klientów indywidualnych.

Więcej na www.omega-kancelaria.pl

Omega Kancelarie Prawne Broker

OMEGA Kancelarie Prawne Broker to zespół ekspertów posiadających długoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-finansowej. Specjalizujemy się w innowacyjnych i niestandardowych projektach. Opracowaliśmy kompleksowe rozwiązanie na wypadek nieuprawnionego wykorzystania danych, defraudacji środków finansowych i ataków cyberprzestępców.

Więcej na brokeromega.pl

Fundacja Omega Pomagamy

Charakteryzuje nas pasja, otwartość oraz doświadczenie. Posiadamy wsparcie wysoko wykwalifikowanych pracowników. Wyznacznikiem naszych działań są PRAWA CZŁOWIEKA do godnego życia. Jesteśmy organizacją, która stawia sobie wysokie cele. Misją Fundacji jest pomoc poszkodowanym w wypadkach drogowych, także poszkodowanym w wypadkach rowerowych.

Więcej na fundacjaomega.pl

Nasi partnerzy