Upadłość konsumencka

Co roku w Polsce odnotowuje się tysiące przypadków niewypłacalności. Łatwość zaciągania różnych zobowiązań, „chwilówki”, kredyty we frankach szwajcarskich powodują, że grupa takich osób stale się powiększa.

1 stycznia 2015 roku weszły w życie nowe przepisy w zakresie postępowania upadłościowego osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Stanowi to szansę dla tych, którzy utracili płynność finansową, aby stanąć na nogi.

Upadłość konsumencka to postępowanie sądowe, dotyczące osób, które są niewypłacalne. Ma ono na celu częściowe lub w całości umorzenie naszych długów w stosunku do wierzyciela.

Skutecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces upadłościowy, tak aby sąd nie oddalił wniosku, a sprawa miała pozytywny skutek.

W tych kwestiach bardzo ważny jest czas. Szyba reakcja na pogarszającą się sytuację może uchronić Ciebie i Twoją rodzinę przed poważnymi konsekwencjami.

Nie czekaj i zgłoś do nas, aby podjąć odpowiednie kroki.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

 * Oświadczam, że na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 oraz art. 27 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych (w tym danych wrażliwych), obecnie i w przyszłości, w celu prawidłowej realizacji przez Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188) zgłoszenia zawartego w w/w formularzu.
 Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

Jednocześnie informujemy, że:

  1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych w powyższym formularzu jest Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000382188), ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w jednym lub obu podanych wyżej celach w zależności od zadeklarowanej przez Państwa zgody.
  3. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Nasi partnerzy