Upadłość konsumencka - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Upadłość konsumencka

Co roku w Polsce odnotowuje się tysiące przypadków niewypłacalności. Łatwość zaciągania różnych zobowiązań, „chwilówki”, kredyty we frankach szwajcarskich powodują, że grupa takich osób stale się powiększa. 1 stycznia 2015 roku weszły w życie nowe przepisy w zakresie postępowania upadłościowego osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Stanowi to szansę dla tych, którzy utracili płynność finansową, aby stanąć na nogi. Upadłość konsumencka to postępowanie sądowe, dotyczące osób, które są niewypłacalne. Ma ono na celu częściowe lub w całości umorzenie naszych długów w stosunku do wierzyciela. Skutecznie przeprowadzimy Cię przez cały proces upadłościowy, tak aby sąd nie oddalił wniosku, a sprawa miała pozytywny skutek. W tych kwestiach bardzo ważny jest czas. Szyba reakcja na pogarszającą się sytuację może uchronić Ciebie i Twoją rodzinę przed poważnymi konsekwencjami. Nie czekaj i zgłoś do nas, aby podjąć odpowiednie kroki.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy