Obsługa prawna korporacji - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Obsługa prawna korporacji

Im większa firma tym większa liczba aspektów prawnych, z którymi trzeba się zmierzyć na prawie każdym polu działania. Nieważne, czy pomocy potrzebuje prezes, dyrektor generalny czy manager zespołu, dla prawników Omega Kancelarie Prawne wszystkie sprawy obsługiwanych firm są równie istotne i poważnie traktowane. W czasach, kiedy outsourcing jest powszechnie stosowany nawet w największych korporacjach, współpraca z doświadczoną i zaufaną kancelarią prawną to zaoszczędzony czas i pieniądze. Pomożemy m.in. w:

 • sporządzaniu ekspertyz i analiz,
 • uzyskaniu koncesji i pozwoleń,
 • udzielaniu informacji z zakresu zmian w prawie,
 • analizie formalno-prawnej dokumentów,
 • doradztwie prawnym i opracowywaniu wszelkiej dokumentacji, np. statuty, uchwały, protokoły, regulaminy, procedury, zarządzenia, instrukcje, wytyczne, układy i porozumienia zakładowe lub ponadzakładowe, oświadczenia i zaświadczenia,
 • udzielaniu ustnych i pisemnych porad prawnych,
 • obsłudze zgromadzeń i innych posiedzeń ,
 • reprezentacji w ewentualnych postępowaniach sądowych.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy