POMOC PRAWNA DLA KIEROWCY - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

POMOC PRAWNA DLA KIEROWCY

Według raportu Wypadki drogowe w Polsce w 2016 roku, przygotowanego przez Komendę Główną Policji – Biuro Ruchu Drogowego, w 2016 roku miało miejsce ponad 33,5 tysiąca wypadków drogowych. To ogromna liczba, dająca około 90 takich zdarzeń dziennie. Biorąc pod uwagę powyższe dane oraz fakt, że z roku na rok liczba zarejestrowanych pojazdów w Polsce rośnie, ryzyko uczestnictwa w zdarzeniu drogowym jest statystycznie coraz większe. Omega Kancelarie Prawne świadczą kompleksowe usługi w zakresie obrony interesów prawnych związanych z posiadaniem i użytkowaniem pojazdów mechanicznych. W czym m.in. pomożemy? –  sprawy związane z punktami karnymi –  odwołania od kar i mandatów – następstwa wypadków komunikacyjnych – prowadzenie postępowań karnych oraz postępowań w sprawach o wykroczenia – pomoc w dochodzeniu odszkodowań za szkodę osobową i majątkową, powstałe w wyniku wypadku komunikacyjnego Skontaktuj się z nami i przedstaw swój problem. Pomożemy Ci go rozwiązać.

Infolinia: 223 900 999

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy