Franczyza współpraca - OMEGA Kancelarie Prawne

Franczyza Współpraca

DOŁĄCZ DO GRONA WYSPECJALIZOWANYCH KANCELARII PRAWNYCH.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz L.M. z zaznaczeniem miejscowości, w której miałby być prowadzony oddział naszej Kancelarii na adres: franczyza@omega-kancelaria.pl

Franczyzobiorca

Warszawa Wierzymy, że „Sukces nie jest przedsięwzięciem solowym – trzeba go dzielić z innymi, nie wymaga też rywalizacji – wystarcza go dla wszystkich.” SZUKASZ POMYSŁU NA BIZNES? OTO POTWIERDZONE SUKCESEM ROZWIĄZANIE! Zapraszamy do współpracy na jasnych zasadach jako:

Partner Biznesowy – Franczyzobiorca

Ta wyjątkowa oferta kierowana jest do osób, które poszukują przestrzeni dla własnej inicjatywy, marzą o stworzeniu dochodowego przedsiębiorstwa cieszącego się dużym zaufaniem społecznym, przy profesjonalnym wsparciu franczyzodawcy. Procedura przystąpienia do sieci przygotowana jest zarówno dla osób z doświadczeniem w branży, jak również dla tych, którzy są dopiero na początku swojej drogi do kariery. Zarządzanie kancelarią można powierzyć pracownikowi lub po odpowiednim przeszkoleniu samemu pełnić funkcję Dyrektora Oddziału Kancelarii. Nie wymagamy dużych nakładów finansowych na rozwinięcie biznesu, jednocześnie wspólnie pracujemy na Twój sukces, dzieląc się wypracowanym przez nas, kompletnym modelem działania opartym na partnerskich zasadach.  

Oczekiwania wobec Partnera Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej.     Dysponowanie środkami finansowymi na pokrycie kosztów inwestycji.     Ambicja, przedsiębiorczość, kreatywność.     Umiejętność kierowania zespołem i efektywnej komunikacji.     Ukierunkowanie na rozwój oraz motywacja do pracy.     Realizacja wspólnych przedsięwzięć.     Przestrzeganie wewnętrznych procedur. Korzyści płynące ze współpracy Renoma dzięki przynależności do sprawdzonej marki, cieszącej się dużym zaufaniem społecznym.     Sprawdzony i potwierdzony sukcesami model biznesowy (know-how).     Czerpanie zysków z najwyższej jakości usług takich jak: reprezentacja sądowa, odszkodowania powypadkowe, doradztwo prawne, analiza, windykacja, ochrona prawna przedsiębiorstwa i rodziny oraz obsługa roszczeń z polisolokat.     Możliwość podjęcia się prowadzenia każdej sprawy z uwagi na różnorodność i mnogość specjalistów zatrudnionych w sieci.     Fachowe szkolenia i doradztwo z zasad i standardów prowadzenia Oddziału, obsługi Klienta, obiegu dokumentów, zarządzania zespołem.     Ciągły rozwój poprzez systematyczną rozbudowę portfela produktów.     Dostęp do unikalnej bazy wiedzy w formie platformy internetowej.     Wspólny marketing dzięki organizacji cyklicznych kampanii reklamowych.     Dodanie Oddziału do strony internetowej Kancelarii.     Wydruk wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych.     Rozpoznawalny na rynku znak graficzny.     Pomoc w wyborze lokalu, wyposażeniu i oznakowaniu Kancelarii.     Sprawdzony model pozyskiwania Klientów.     Wsparcie w rekrutacji i doborze pracowników.     Możliwość wymiany doświadczeń z innymi członkami sieci.     Obniżenie kosztów funkcjonowania Oddziału oraz ograniczenie ryzyka.     Gwarancja wyłączności na terenie działania.


Stale rozwijamy ogólnopolską sieć kancelarii prawnych. W związku z tym na terenie całej Polski poszukujemy osób gotowych do poprowadzenia oddziałów naszej Kancelarii na zasadzie Autoryzowanego Przedstawicielstwa Regionalnego. W ramach współpracy przekazujemy wypracowany model zarządzania wraz ze sposobem pozyskiwania klientów. Zapewniamy wyłączność działania na wybranym terenie, w miastach powyżej 40 tys. mieszkańców. W palecie usług mamy najbardziej dochodowe usługi prawne. U kandydatów mile widziane wykształcenie prawnicze. Oferujemy kompleksowe szkolenie oraz profesjonalną pomoc i wsparcie przez okres uruchamiania oddziału.  

Nasi partnerzy