Podatki - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Podatki

Podatki dla laika stanowią duże wyzwanie i pochłaniają ogrom czasu oraz nerwów. Szczególnie w dzisiejszych czasach wielu Polaków pracujących za granicą potrzebuje profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe usługi doradztwa podatkowego, co zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.

Oferujemy wsparcie podatkowe zarówno osobom prywatnym, np. przy wypełnianiu corocznych zeznań podatkowych, jak i zapewniamy wsparcie przedsiębiorcom z sektora małych, średnich i dużych firm. Możemy zaoferować doraźne wsparcie podatkowe oraz stałą współpracę, bazującą na ustalonych przed jej nawiązaniem zasadach. Wspólnie z naszym przyszłym partnerem określamy zakres naszych obowiązków, przy czym możliwe jest jego poszerzenie w czasie trwania współpracy.

Zapewniamy naszym Klientom między innymi:

 • wsparcie w odzyskaniu nadpłaconego podatku zza granicy,
 • pomoc w rozliczeniach i wielu dodatkowych sprawach dotyczących tych czynności,
 • wsparcie w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego (m.in. podatek dochodowy PIT, CIT, podatek VAT)
 • reprezentację przed organami skarbowymi w ramach kontroli podatkowych.

Możemy w zakresie doradztwa wskazać także możliwe rozwiązania w postępowaniu polubownym oraz sądowym. Udzielamy wyjaśnień, a także możemy pomóc w przygotowaniu stosownych pism, m.in. skarg do sądów, odwołań od decyzji organów skarbowych i ZUS, interpretacji przepisów.

Masz problem w kwestiach podatkowych? Pomożemy Ci go rozwiązać. Wypełniając formularz kontaktowy wprowadź w treść wiadomości jak najwięcej informacji, abyśmy mogli zapoznać się dokładnie z Twoją sytuacją.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy