Podatki - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Podatki

Podatki dla laika stanowią duże wyzwanie i pochłaniają ogrom czasu oraz nerwów. Szczególnie w dzisiejszych czasach wielu Polaków pracujących za granicą potrzebuje profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Nasza Kancelaria oferuje kompleksowe usługi doradztwa podatkowego, co zaoszczędzi Twój czas i pieniądze.

Oferujemy wsparcie podatkowe zarówno osobom prywatnym, np. przy wypełnianiu corocznych zeznań podatkowych, jak i zapewniamy wsparcie przedsiębiorcom z sektora małych, średnich i dużych firm. Możemy zaoferować doraźne wsparcie podatkowe oraz stałą współpracę, bazującą na ustalonych przed jej nawiązaniem zasadach. Wspólnie z naszym przyszłym partnerem określamy zakres naszych obowiązków, przy czym możliwe jest jego poszerzenie w czasie trwania współpracy.

Zapewniamy naszym Klientom między innymi:

  • wsparcie w odzyskaniu nadpłaconego podatku zza granicy,
  • pomoc w rozliczeniach i wielu dodatkowych sprawach dotyczących tych czynności,
  • wsparcie w zakresie bieżącego doradztwa podatkowego (m.in. podatek dochodowy PIT, CIT, podatek VAT)
  • reprezentację przed organami skarbowymi w ramach kontroli podatkowych.

Możemy w zakresie doradztwa wskazać także możliwe rozwiązania w postępowaniu polubownym oraz sądowym. Udzielamy wyjaśnień, a także możemy pomóc w przygotowaniu stosownych pism, m.in. skarg do sądów, odwołań od decyzji organów skarbowych i ZUS, interpretacji przepisów.

Masz problem w kwestiach podatkowych? Pomożemy Ci go rozwiązać. Wypełniając formularz kontaktowy wprowadź w treść wiadomości jak najwięcej informacji, abyśmy mogli zapoznać się dokładnie z Twoją sytuacją.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

2163

Nasi partnerzy