Reprezentacja sądowa i urzędowa

Otrzymałeś wezwanie z sądu lub ktoś z Twoich bliskich oczekuje na rozprawę? Na samo słowo „sąd” często reagujemy niepokojem, a nawet przerażeniem. Tymczasem wystarczy zaufać specjalistom i powierzyć prowadzenie sprawy w odpowiednie ręce, aby uniknąć stresu lub przynamniej zmniejszyć negatywne emocje temu towarzyszące.

  • Współpracujemy z najlepszymi adwokatami i radcami prawnymi. Jeśli sprawa trafia na wokandę, zapewniamy pomoc w postaci reprezentacji sądowej, przydzielając odpowiednich specjalistów z danej dziedziny prawa.
  • Na podstawie uzyskanego pełnomocnictwa, reprezentujemy mocodawcę w sądzie, występując w jego imieniu i podejmując wszelkie niezbędne czynności.
  • Gwarantujemy pomoc na wszystkich etapach: od przygotowania pozwu oraz pisma procesowego, aż po obronę Twoich interesów przed sądem.

Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu wielu spraw przed sądami różnych instancji, a także w sporach z jednostkami samorządowymi czy urzędami.

Zgłoś się do nas.

Nie będziesz sam na sali sądowej. Nie warto stawać do walki w pojedynkę.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

 * Oświadczam, że na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 oraz art. 27 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych (w tym danych wrażliwych), obecnie i w przyszłości, w celu prawidłowej realizacji przez Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188) zgłoszenia zawartego w w/w formularzu.
 Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

Jednocześnie informujemy, że:

  1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych w powyższym formularzu jest Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000382188), ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w jednym lub obu podanych wyżej celach w zależności od zadeklarowanej przez Państwa zgody.
  3. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Nasi partnerzy