Reprezentacja sądowa i urzędowa - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Reprezentacja sądowa i urzędowa

Otrzymałeś wezwanie z sądu lub ktoś z Twoich bliskich oczekuje na rozprawę? Na samo słowo „sąd” często reagujemy niepokojem, a nawet przerażeniem. Tymczasem wystarczy zaufać specjalistom i powierzyć prowadzenie sprawy w odpowiednie ręce, aby uniknąć stresu lub przynamniej zmniejszyć negatywne emocje temu towarzyszące.

  • Współpracujemy z najlepszymi adwokatami i radcami prawnymi. Jeśli sprawa trafia na wokandę, zapewniamy pomoc w postaci reprezentacji sądowej, przydzielając odpowiednich specjalistów z danej dziedziny prawa.
  • Na podstawie uzyskanego pełnomocnictwa, reprezentujemy mocodawcę w sądzie, występując w jego imieniu i podejmując wszelkie niezbędne czynności.
  • Gwarantujemy pomoc na wszystkich etapach: od przygotowania pozwu oraz pisma procesowego, aż po obronę Twoich interesów przed sądem.

Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu wielu spraw przed sądami różnych instancji, a także w sporach z jednostkami samorządowymi czy urzędami. Zgłoś się do nas. Nie będziesz sam na sali sądowej. Nie warto stawać do walki w pojedynkę.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

2172

Nasi partnerzy