Reprezentacja sądowa i urzędowa - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Reprezentacja sądowa i urzędowa

Otrzymałeś wezwanie z sądu lub ktoś z Twoich bliskich oczekuje na rozprawę? Na samo słowo „sąd” często reagujemy niepokojem, a nawet przerażeniem. Tymczasem wystarczy zaufać specjalistom i powierzyć prowadzenie sprawy w odpowiednie ręce, aby uniknąć stresu lub przynamniej zmniejszyć negatywne emocje temu towarzyszące.

 • Współpracujemy z najlepszymi adwokatami i radcami prawnymi. Jeśli sprawa trafia na wokandę, zapewniamy pomoc w postaci reprezentacji sądowej, przydzielając odpowiednich specjalistów z danej dziedziny prawa.
 • Na podstawie uzyskanego pełnomocnictwa, reprezentujemy mocodawcę w sądzie, występując w jego imieniu i podejmując wszelkie niezbędne czynności.
 • Gwarantujemy pomoc na wszystkich etapach: od przygotowania pozwu oraz pisma procesowego, aż po obronę Twoich interesów przed sądem.

Mamy ogromne doświadczenie w prowadzeniu wielu spraw przed sądami różnych instancji, a także w sporach z jednostkami samorządowymi czy urzędami. Zgłoś się do nas. Nie będziesz sam na sali sądowej. Nie warto stawać do walki w pojedynkę.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy