polisolokaty oferta indywidualna - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Polisolokaty

Polisolokaty  – jak odzyskać pieniądze?

Jak odzyskać pieniądze z polisolokaty? To pytanie nurtujące wielu osób, które zawarły niekorzystne umowy z firmami ubezpieczeniowymi i wspierającymi tego typu produkty bankami. Odzyskanie pieniędzy z polisy na własną rękę może stać się trudnym dla nas zadaniem. Dlatego też w takiej sytuacji warto jest zgłosić się do kancelarii prawnej, która zajmuje się odzyskiwaniem polisolokat. Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć kancelarii prawnych zajmująca się sprawami odzyskiwania pieniędzy z polisolokat. Jeśli i ty nie wiesz jak powinien wyglądać przebieg odzyskiwania pieniędzy z polisolokat to daj sobie pomóc. Prawnicy z naszej kancelarii prawnej zajmującej się polisolokatami z miłą chęcią zapoznają się z twoja sytuacją i przedstawią plan z korzystną ofertą dla Ciebie, który pomoże  w odzyskiwaniu opłat pobranych bezprawnie przez firmę ubezpieczeniową. Powierz swoje sprawy w ręce profesjonalistów i daj sobie szansę na pomyślne uratowanie twoich pieniędzy z polisy.

Miałeś polisę z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym, tzw. polisolokatę? Utraciłeś część zgromadzonych środków opłacając opłatę likwidacyjną? Pomożemy Ci odzyskać opłaty pobrane przez towarzystwa ubezpieczeniowe. DLACZEGO MY?

 • Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie
 • Nie pobieramy opłat wstępnych! Nasze wynagrodzenie jest zależne tylko od sukcesu w sprawie
 • Zapewniamy profesjonalną obsługę
 • Pokrywanie przez Kancelarię wszystkich kosztów sądowych do pozytywnego zakończenia procesu
 • 100% gwarancji, bez ryzyka, przy minimum formalności

Z NASZĄ POMOCĄ ODZYSKASZ SWOJE PIENIĄDZE!

Infolinia: 664 014 388

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy