Nieważność małżeństwa kościelnego - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Nieważność małżeństwa kościelnego

Jak stwierdzić nieważność małżeństwa?

Na stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego, potocznie określanego jako „rozwód kościelny”, decyduje się coraz więcej rozstających się par. Takie procesy przeprowadzane są w sądach kościelnych.

Kanoniczny proces o stwierdzenie nieważności małżeństwa jest bardzo specyficznym postępowaniem, które ma na celu stwierdzenie, iż małżeństwo w świetle prawa kanonicznego nigdy nie zaistniało. Dobre przygotowanie się i poprowadzenie tego procesu wymagają fachowego wsparcia i pomocy prawników prawa kanonicznego.

  Dlaczego my?

 • Odpowiemy na wszystkie pytania, wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, udzielimy porady prawnej i pomożemy przejść przez cały proces związany ze stwierdzeniem nieważności sakramentu małżeństwa
 • Świadczymy kompleksową pomoc i opiekę adwokata kościelnego przez całe postępowanie aż do wydania orzeczenia
 • Nasi adwokaci posiadają stosowne uprawnienia do prowadzenia postępowań o stwierdzenie nieważności małżeństwa

  W czym pomożemy?

 • Porada prawna, ocena sytuacji
 • Konsultacje i przygotowanie przed rozpoczęciem procesu
 • Przygotowanie skargi powodowej
 • Ustalenie tytułu do stwierdzenia nieważności małżeństwa
 • Redagowanie wszelkich pism procesowych aż do końcowego orzeczenia
 • Przygotowanie strony i świadków do przesłuchania i spotkania z biegłym sądowym
 • Sporządzenie apelacji lub zaskarżenia wyroku

  Zapraszamy do kontaktu. Sprawdź, czy istnieją podstawy do stwierdzenia nieważności Twojego małżeństwa.

Dzięki fachowej poradzie prawnej, unikniesz błędów podczas przygotowania do procesu oraz podczas jego przebiegu, a dzięki temu zaoszczędzisz czas i niepotrzebne wydatki. Nasz doświadczony i sprawdzony prawnik pomoże Ci na każdym etapie procesu.

Infolinia: 223 900 999

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy