Zmowa Cenowa Producentów Ciężarówek - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Zmowa Cenowa Producentów Ciężarówek

Jeżeli w latach 1997- 2011 kupiłeś samochód ciężarowy

Z nami masz szansę odzyskać  nawet powyżej  20 % wartości pojazdu.

  Zmowy cenowa producentów ciężarówek Iveco, Volvo,Renaut, Man, Mercedes, DAF (pow. 6 ton) stała się faktem. Komisja Europejska, decyzją z dn. 19 lipca 2016 r. (2017/C 108/05) potwierdziła, że  wskazani producenci przez 14  lat brali udział w tzw. zmowie cenowej. Dlatego kupujący nowy pojazd, polski przedsiębiorca przepłacił  wartość już w chwili jego zakupu, co w obecnym stanie prawnym daje możliwość dochodzenia odszkodowania: stanowiącego wartość  nawet do 20% wartości pojazdu. Nasza Kancelaria z udziałem prawników, o bogatym doświadczeniu w dochodzeniu roszczeń, przygotowała swój autorski koncept prowadzenia sprawy przed polskimi sądami. Dlaczego Warto już teraz podjąć współpracę ?

 • Sprawy roszczeń ulegają przedawnieniu, dlatego nie należy zwlekać z decyzją
 • Nasza Kancelaria ma za sobą 13 lat doświadczeń w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych
 • Jesteśmy elastyczni w ustalaniu formy rozliczeń za wykonaną pracę
 • Posiadamy Prawników z doświadczeniem w stosowaniu prawa krajowego, jak również w zakresie Prywatnego i Publicznego Prawa Międzynarodowego
 • Posiadamy autorski projekt prowadzenia spraw związanych ze zmową cenową, dającą realną szansę na wyegzekwowanie odszkodowania
 • Prowadzenie sprawy na terenie kraju, bez osobistego zaangażowania klienta

  Dlatego już dziś, zapraszamy do skontaktowania się z nami, celem uzyskania bliższych informacji na temat naszej usługi.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy