Zmowa Cenowa Producentów Ciężarówek

Jeżeli w latach 1997- 2011 kupiłeś samochód ciężarowy

      Z nami odzyskaj  do 20 % wartości pojazdu.

 

Zmowy cenowa producentów ciężarówek Iveco, Volvo,Renaut, Man, Mercedes, DAF (pow. 6 ton) stała się faktem. Komisja Europejska, decyzją z dn. 19 lipca 2016 r. (2017/C 108/05) potwierdziła, że  wskazani producenci przez 14  lat brali udział w tzw. zmowie cenowej.

Dlatego kupujący nowy pojazd, polski przedsiębiorca przepłacił  wartość już w chwili jego zakupu, co w obecnym stanie prawnym daje możliwość dochodzenia odszkodowania:

stanowiącego wartość  nawet do 20% wartości pojazdu.

Nasza Kancelaria z udziałem prawników, o bogatym doświadczeniu w dochodzeniu roszczeń, przygotowała swój autorski koncept prowadzenia sprawy przed polskimi sądami.

Dlaczego Warto już teraz podjąć współpracę ?

  • Sprawy roszczeń ulegają przedawnieniu, dlatego nie należy zwlekać z decyzją
  • Nasza Kancelaria ma za sobą 13 lat doświadczeń w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych
  • Jesteśmy elastyczni w ustalaniu formy rozliczeń za wykonaną pracę
  • Posiadamy Prawników z doświadczeniem w stosowaniu prawa krajowego, jak również w zakresie Prywatnego i Publicznego Prawa Międzynarodowego
  • Posiadamy autorski projekt prowadzenia spraw związanych ze zmową cenową, dającą realną szansę na wyegzekwowanie odszkodowania
  • Prowadzenie sprawy na terenie kraju, bez osobistego zaangażowania klienta

 

Dlatego już dziś, zapraszamy do skontaktowania się z nami, celem uzyskania bliższych informacji na temat naszej usługi.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

 * Oświadczam, że na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 oraz art. 27 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych (w tym danych wrażliwych), obecnie i w przyszłości, w celu prawidłowej realizacji przez Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188) zgłoszenia zawartego w w/w formularzu.
 Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

Jednocześnie informujemy, że:

  1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych w powyższym formularzu jest Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000382188), ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w jednym lub obu podanych wyżej celach w zależności od zadeklarowanej przez Państwa zgody.
  3. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Nasi partnerzy