Ochrona prawna rodziny

Troszczysz się o rodzinę w życiu codziennym? Cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa? Karta Pomocy Prawnej Rodzinie została stworzona dla Ciebie. Daje Ci możliwość kontaktu z prawnikiem wtedy, gdy Ty lub Twoi bliscy tego potrzebują. Możesz zwrócić się do nas o wsparcie i pomoc prawną nie tylko dla siebie, ale także dla członków Twojej rodziny – rodziców, rodzeństwa, dzieci. Karta zapewnia pomoc prawną przez cały okres trwania umowy.

Twoje korzyści:

  • obsługa prawna dostosowana do Twoich potrzeb,
  • pomoc prawna ze wszystkich dziedzin prawa,
  • nieograniczona liczba porad prawnych dotyczących postępowania w razie uczestnictwa w zdarzeniu drogowym, wypadku w pracy oraz w wyniku innych zdarzeń losowych,
  • szybki, bezpośredni kontakt z prawnikiem (możliwość konsultacji telefonicznej, elektronicznej bądź osobistej),
  • natychmiastowa pomoc w trakcie zdarzenia,
  • szybki termin realizacji zleceń.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

 * Oświadczam, że na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 oraz art. 27 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych (w tym danych wrażliwych), obecnie i w przyszłości, w celu prawidłowej realizacji przez Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188) zgłoszenia zawartego w w/w formularzu.
 Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

Jednocześnie informujemy, że:

  1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych w powyższym formularzu jest Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000382188), ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w jednym lub obu podanych wyżej celach w zależności od zadeklarowanej przez Państwa zgody.
  3. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Nasi partnerzy