Ochrona prawna rodziny oferta indywidualna - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Ochrona prawna rodziny

Troszczysz się o rodzinę w życiu codziennym? Cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa? Karta Pomocy Prawnej Rodzinie została stworzona dla Ciebie. Daje Ci możliwość kontaktu z prawnikiem wtedy, gdy Ty lub Twoi bliscy tego potrzebują. Możesz zwrócić się do nas o wsparcie i pomoc prawną nie tylko dla siebie, ale także dla członków Twojej rodziny – rodziców, rodzeństwa, dzieci. Karta zapewnia pomoc prawną przez cały okres trwania umowy. Twoje korzyści:

 • obsługa prawna dostosowana do Twoich potrzeb,
 • pomoc prawna ze wszystkich dziedzin prawa,
 • nieograniczona liczba porad prawnych dotyczących postępowania w razie uczestnictwa w zdarzeniu drogowym, wypadku w pracy oraz w wyniku innych zdarzeń losowych,
 • szybki, bezpośredni kontakt z prawnikiem (możliwość konsultacji telefonicznej, elektronicznej bądź osobistej),
 • natychmiastowa pomoc w trakcie zdarzenia,
 • szybki termin realizacji zleceń.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy