Usługi - sukcesja, podatki, rozwód, windykacja, odszkodowania, alimenty - OMEGA Kancelarie Prawne

NASZE PRODUKTY

Udzielamy pomocy prawnej poprzez ogólnopolską sieć kancelarii prawnych, którą stworzyliśmy dzięki filiom znajdującym się w większości województw. Posiadamy oddziały zlokalizowane w wielu miejscowościach w kraju, dzięki czemu dostęp do naszego wsparcia mają wszyscy, zainteresowani pomocą prawną. Duża liczba filii zapewnia możliwość osobistego kontaktu z naszymi prawnikami – każda osoba prywatna bądź klient biznesowy może umówić się na spotkanie w kancelarii w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Ponadto obsługujemy klientów online. Za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz osobistego, wirtualnego konta na naszym portalu udzielamy porad prawnych z różnych obszarów ustawodawstwa.

Każda nasza kancelaria obok porad prawnych oferuje również innego rodzaju wsparcie. Zapewniamy bowiem pomoc w przygotowywaniu dokumentacji – poprawnej pod kątem merytorycznym i formalnym, a także udzielamy wsparcia w zakresie sporządzania opinii. Przedsiębiorców wspieramy m.in. w obszarze rejestracji spółek, dziedziczenia ustawowego, a także doradztwa podatkowego. Osobom prywatnym pomagamy w zakresie wielu spraw regulowanych głównie przez Kodeks cywilny. Występujemy także w roli reprezentantów przed sądami oraz organami administracyjnymi.

Podejmując z nami współpracę Klienci mogą korzystać z dedykowanego panelu. Po zalogowaniu użytkownik ma możliwość skorzystania ze wsparcia prawnego w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca. To zwiększa komfort i pomaga prowadzić współpracę na odległość.

Dla Firmy

REJESTRACJA SPÓŁEK
więcej
OBSŁUGA PRAWNA MŚP
więcej
OCHRONA PRAWNA KORPORACJI
więcej
SUKCESJA
więcej
WINDYKACJA
więcej
WDROŻENIE RODO
więcej
PODATKI
więcej
ZMOWA CENOWA PRODUCENTÓW CIĘŻARÓWEK
więcej

Dla Ciebie

PORADY PRAWNE
więcej
ODSZKODOWANIA
więcej
OCHRONA PRAWNA RODZINY
więcej
DZIEDZICZENIE USTAWOWE / SPADEK
więcej
ROZWÓD / PODZIAŁ MAJĄTKU / ALIMENTY
więcej
NIEWAŻNOŚĆ MAŁŻEŃSTWA KOŚCIELNEGO
więcej
UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA
więcej
ANTYWINDYKACJA
więcej
POMOC PRAWNA DLA KIEROWCÓW
więcej
REPREZENTACJA SĄDOWA I URZĘDOWA
więcej
POLISOLOKATY
więcej
DOCHODZENIE ROSZCZEŃ Z TYTUŁU OFE
więcej
POMOC PRAWNA DLA OBYWATELI UKRAINY
więcej
AKTYWNOŚĆ ZAWODOWA
więcej
ODZYSKIWANIE KOSZTÓW KREDYTU
więcej
ZWROT PROWIZJI Z KREDYTU
więcej

Nasi partnerzy