NASZE USŁUGI - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

NASZE PRODUKTY

Udzielamy pomocy prawnej poprzez ogólnopolską sieć kancelarii prawnych, którą stworzyliśmy dzięki filiom znajdującym się w większości województw. Posiadamy oddziały zlokalizowane w wielu miejscowościach w kraju, dzięki czemu dostęp do naszego wsparcia mają wszyscy, zainteresowani pomocą prawną. Duża liczba filii zapewnia możliwość osobistego kontaktu z naszymi prawnikami – każda osoba prywatna bądź klient biznesowy może umówić się na spotkanie w kancelarii w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Ponadto obsługujemy klientów online. Za pośrednictwem poczty elektronicznej oraz osobistego, wirtualnego konta na naszym portalu udzielamy porad prawnych z różnych obszarów ustawodawstwa.

Każda nasza kancelaria obok porad prawnych oferuje również innego rodzaju wsparcie. Zapewniamy bowiem pomoc w przygotowywaniu dokumentacji – poprawnej pod kątem merytorycznym i formalnym, a także udzielamy wsparcia w zakresie sporządzania opinii. Przedsiębiorców wspieramy m.in. w obszarze rejestracji spółek, dziedziczenia ustawowego, a także doradztwa podatkowego. Osobom prywatnym pomagamy w zakresie wielu spraw regulowanych głównie przez Kodeks cywilny. Występujemy także w roli reprezentantów przed sądami oraz organami administracyjnymi.

Podejmując z nami współpracę Klienci mogą korzystać z dedykowanego panelu. Po zalogowaniu użytkownik ma możliwość skorzystania ze wsparcia prawnego w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca. To zwiększa komfort i pomaga prowadzić współpracę na odległość.

Dla Firmy

Dla Ciebie


Nasi partnerzy