Zwrot prowizji z kredytu - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Zwrot prowizji z kredytu

Jako kredytobiorca masz prawo do wcześniejszej spłaty części lub całości kredytu (przed terminem wyznaczonym w umowie kredytowej) w związku z czym otrzymasz za udziałem Omega Kancelarii Prawne zwrotu prowizji od kredytu:

 • Bez opłaty wstępnej,
 • Z możliwością pokrycia kosztów procesu sądowego,
 • Z możliwością odkupu prawa do roszczenia kredytowego i płatnością od ręki.

Jeśli udało Ci się dokonać wcześniejszej spłaty zobowiązań, powinieneś wiedzieć, że całkowity koszt kredytu zmniejsza się o koszty dotyczące okresu, o który został skrócony czas obowiązywania umowy, chociażby te koszty zostały poniesione przed spłatą. Dlatego też masz prawo do ubiegania się o zwrot prowizji bankowej jak i ubezpieczenia kredytu po jego spłacie. Banki nie są skore do dobrowolnego zwracania pieniędzy w związku z czym nasza kancelaria podejmuje skuteczne działania prawne, które pozwalają na odzyskanie zwrotu prowizji z kredytu konsumenckiego. Występujemy przeciwko takim bankom jak: PKO BP, mBank, ING, Santander, Bank PKO, Millenium, Alior Bank, Citi Bank, IDEA, BOŚ Bank, PBS Bank, BNP PARIBAS, GET IN BANK, NOBLE BANK, NEST BANK. Oraz banki spółdzielcze i parabanki.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Piękna 24/26A, 00-549 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy