Rozwód / Podział majątku / Alimenty - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Rozwód / Podział majątku / Alimenty

Niekiedy przychodzi taki moment w życiu, kiedy ukochana druga połowa staje się kimś, z kim nie jesteśmy w stanie dłużej funkcjonować. Rozwód staje się koniecznością. Pod kątem formalnym, w świetle kodeksu cywilnego pomoc prawna podczas rozwodu jest niezbędna do rozwiązania relacji zawiązanych między mężem i żoną podczas aktu małżeństwa.

Na czym polega pomoc prawna podczas rozwodu?

  • Doradzamy, prowadzimy negocjacje i konsultacje, udzielamy porad prawnych, wyjaśniając wszelkie kwestie formalne związane z procedurą rozwodową, analizując sytuację obu stron, a także informując o postępowaniu z zakresu m.in. podziału majątku, itp.
  • Przygotowujemy wszelkie dokumenty, zbieramy dowody w sprawie, opracowujemy plan działania. Sprawa rozwodowa to często nie tylko sam fakt uznania (lub nie) winy którejś ze stron, ale także kwestie związane m.in. z podziałem majątku, opieką nad dziećmi, alimentami.
  • Reprezentujemy przed sądem. Możemy być uczestnikami mediacji i wesprzeć w postępowaniu poprzedzającym faktyczną sprawę rozwodową, ale w razie braku powodzenia podejmujemy się także reprezentowania strony na sali sądowej.

Rozwód zaczyna się w zaciszu domowym, ale zawsze kończy się na sali sądowej. Pomożemy Ci przejść przez całą procedurę, ograniczając Twój stres i zapewniając kompleksowe wsparcie. Udzielamy porad i pomocy prawnej z poszanowaniem tajemnicy zawodowej i etosu pracy. Zachowujemy dyskrecję i poufność, a nasi pracownicy wykazują wysoką kulturę osobistą.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

2167

Nasi partnerzy