Rozwód / Podział majątku / Alimenty

Niekiedy przychodzi taki moment w życiu, kiedy ukochana druga połowa staje się kimś, z kim nie jesteśmy w stanie dłużej funkcjonować. Rozwód staje się koniecznością. Wsparcie prawnika jest tu niezbędne.

Na czym polega nasza pomoc?

  • Doradzamy, prowadzimy negocjacje i konsultacje, udzielamy porad prawnych, wyjaśniając wszelkie kwestie formalne związane z procedurą rozwodową, analizując sytuację obu stron.
  • Przygotowujemy wszelkie dokumenty, zbieramy dowody w sprawie, opracowujemy plan działania. Sprawa rozwodowa to często nie tylko sam fakt uznania (lub nie) winy którejś ze stron, ale także kwestie związane m.in. z podziałem majątku, opieką nad dziećmi, alimentami.
  • Reprezentujemy przed sądem

Rozwód zaczyna się w zaciszu domowym, ale zawsze kończy się na sali sądowej. Pomożemy Ci przejść przez całą procedurę rozwodową, ograniczając Twój stres i zapewniając kompleksowe wsparcie.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

 * Oświadczam, że na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 oraz art. 27 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych (w tym danych wrażliwych), obecnie i w przyszłości, w celu prawidłowej realizacji przez Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188) zgłoszenia zawartego w w/w formularzu.
 Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

Jednocześnie informujemy, że:

  1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych w powyższym formularzu jest Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000382188), ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w jednym lub obu podanych wyżej celach w zależności od zadeklarowanej przez Państwa zgody.
  3. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Nasi partnerzy