Rozwód / Podział majątku / Alimenty - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Rozwód / Podział majątku / Alimenty

Niekiedy przychodzi taki moment w życiu, kiedy ukochana druga połowa staje się kimś, z kim nie jesteśmy w stanie dłużej funkcjonować. Rozwód staje się koniecznością. Pod kątem formalnym, w świetle kodeksu cywilnego pomoc prawna podczas rozwodu jest niezbędna do rozwiązania relacji zawiązanych między mężem i żoną podczas aktu małżeństwa.

Na czym polega pomoc prawna podczas rozwodu?

 • Doradzamy, prowadzimy negocjacje i konsultacje, udzielamy porad prawnych, wyjaśniając wszelkie kwestie formalne związane z procedurą rozwodową, analizując sytuację obu stron, a także informując o postępowaniu z zakresu m.in. podziału majątku, itp.
 • Przygotowujemy wszelkie dokumenty, zbieramy dowody w sprawie, opracowujemy plan działania. Sprawa rozwodowa to często nie tylko sam fakt uznania (lub nie) winy którejś ze stron, ale także kwestie związane m.in. z podziałem majątku, opieką nad dziećmi, alimentami.
 • Reprezentujemy przed sądem. Możemy być uczestnikami mediacji i wesprzeć w postępowaniu poprzedzającym faktyczną sprawę rozwodową, ale w razie braku powodzenia podejmujemy się także reprezentowania strony na sali sądowej.

Rozwód zaczyna się w zaciszu domowym, ale zawsze kończy się na sali sądowej. Pomożemy Ci przejść przez całą procedurę, ograniczając Twój stres i zapewniając kompleksowe wsparcie. Udzielamy porad i pomocy prawnej z poszanowaniem tajemnicy zawodowej i etosu pracy. Zachowujemy dyskrecję i poufność, a nasi pracownicy wykazują wysoką kulturę osobistą.

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy