Pracuj z nami współpraca - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.
Dołącz do grona najlepszych

PRACUJ Z NAMI!

Jeżeli jesteś osobą ambitną, lubiącą wyzwania i mającą łatwość w nawiązywaniu kontaktów, chcesz pomagać innym i jednocześnie robić coś dla siebie. Koniecznie dołącz do naszego zespołu! DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH DUŻE DOŚWIADCZENIE W BRANŻY PRAWNEJ ODSZKODOWAWCZEJ PRZYGOTOWALIŚMY MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI WARUNKÓW WYNAGRADZANIA.  Obecnie Omega Kancelarie Prawne poszukują kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta/Dyrektora Sieci Sprzedaży na terenie całego kraju. Budowanie sprzedaży z zakresu: Oczekujemy: Zakres obowiązków: Zapewniamy:  

Zapraszamy do współpracy z OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o. o. (omega-kancelaria.pl)

KOGO SZUKAMY?

Osób prowadzących działalność gospodarczą, np. ubezpieczeniową czy finansową, które chciałyby poszerzyć zakres świadczonych usług o produkty prawne. Nie trzeba być prawnikiem, by pomagać osobom w dochodzeniu swoich praw, a przy okazji uzyskać wynagrodzenie za swoją pracę.

ZOSTAŃ AGENTEM I RAZEM Z NAMI UZYSKUJ PRZYCHODY Z USŁUG PRAWNYCH!

O zaangażowaniu decydujesz sam. Wynagrodzenie partnerskie możesz uzyskać już za samo rekomendowanie naszych usług. A może interesuje Cię większe zaangażowanie w naszą branżę prawniczą? Możesz przejść cykl szkoleń produktowych, które pozwolą na występowanie w imieniu Kancelarii jako Agent na swoim terenie, co wiąże się z bardziej atrakcyjnym wynagrodzeniem, wypłacanym za zawarcie każdej umowy w imieniu Kancelarii.

DLACZEGO WARTO ZAINTERESOWAĆ SIĘ BRANŻĄ PRAWNICZĄ?

Branża prawnicza jest przede wszystkim odporna na okresowość. Niezależnie od tego czy jest pandemia, czy recesja. Podobnie jak z pójściem do lekarza – klient ma potrzebę, więc szuka pomocy i wsparcia. Dlatego zainwestowanie swojego czasu w poznanie specyfiki branży prawniczej pozwoli na zaistnienie w sprzedaży, niezależnie od koniunktury biznesowej. Należy zauważyć, że świadomość prawna w społeczeństwie rośnie, a tym samym wzrasta chęć do podejmowania walki o swoje prawa. Dlatego już teraz podejmij krok w kierunku zapoznania się z zakresem naszych doświadczeń prawnych.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TEMATACH PRAWNYCH:

 

CO ZAPEWNIAMY?


MILE WIDZIANE:

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej, OFE oraz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych;

 

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie: 600 185 900 lub mailowo:  CENTRALA1@OMEGA-KANCELARIA.PL

Z chęcią przybliżymy bliższe szczegóły na temat możliwości, jakie daje współpraca z naszą kancelarią!

 

562

Nasi partnerzy