Pracuj z nami współpraca - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

PRACUJ Z NAMI!

Zapraszamy do współpracy z OMEGA Kancelarie Prawne Sp. z o. o. (omega-kancelaria.pl)

KOGO SZUKAMY?

Osób prowadzących działalność gospodarczą, np. ubezpieczeniową czy finansową, które chciałyby poszerzyć zakres świadczonych usług o produkty prawne. Nie trzeba być prawnikiem, by pomagać osobom w dochodzeniu swoich praw, a przy okazji uzyskać wynagrodzenie za swoją pracę.

ZOSTAŃ AGENTEM I RAZEM Z NAMI UZYSKUJ PRZYCHODY Z USŁUG PRAWNYCH!

O zaangażowaniu decydujesz sam. Wynagrodzenie partnerskie możesz uzyskać już za samo rekomendowanie naszych usług. A może interesuje Cię większe zaangażowanie w naszą branżę prawniczą? Możesz przejść cykl szkoleń produktowych, które pozwolą na występowanie w imieniu Kancelarii jako Agent na swoim terenie, co wiąże się z bardziej atrakcyjnym wynagrodzeniem, wypłacanym za zawarcie każdej umowy w imieniu Kancelarii.

DLACZEGO WARTO ZAINTERESOWAĆ SIĘ BRANŻĄ PRAWNICZĄ?

Branża prawnicza jest przede wszystkim odporna na okresowość. Niezależnie od tego czy jest pandemia, czy recesja. Podobnie jak z pójściem do lekarza – klient ma potrzebę, więc szuka pomocy i wsparcia. Dlatego zainwestowanie swojego czasu w poznanie specyfiki branży prawniczej pozwoli na zaistnienie w sprzedaży, niezależnie od koniunktury biznesowej. Należy zauważyć, że świadomość prawna w społeczeństwie rośnie, a tym samym wzrasta chęć do podejmowania walki o swoje prawa. Dlatego już teraz podejmij krok w kierunku zapoznania się z zakresem naszych doświadczeń prawnych.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH TEMATACH PRAWNYCH:

 

CO ZAPEWNIAMY?


MILE WIDZIANE:

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej, OFE oraz doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych;

 

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z nami telefonicznie: 600 185 900 lub mailowo:  CENTRALA1@OMEGA-KANCELARIA.PL

Z chęcią przybliżymy bliższe szczegóły na temat możliwości, jakie daje współpraca z naszą kancelarią!

 

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 1997r., nr 133, poz. 883 z późn. zm. Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922)

    Nasi partnerzy