Pomoc prawna dla obywateli Ukrainy

POMOC PRAWNA DLA OBYWATELI UKRAINY

Od niedawna jesteś w Polsce? Ciężko Ci odnaleźć się w nowej rzeczywistości, porozumieć się w obcym języku, zrozumieć inną kulturę, a przede wszystkim przepisy prawne? Nie wiesz, jakie prawa Ci przysługują? Co możesz, a czego nie? Mamy dla Ciebie pomocne rozwiązanie.

Zapewniamy kompleksową pomoc prawną dla obywateli Ukrainy, świadczoną w języku polskim i rosyjskim przez doświadczonych prawników, specjalistów w określonych dziedzinach prawa polskiego.

Nie musisz rozumieć polskich przepisów prawnych, jesteśmy od tego, żeby rozwiać Twoje wątpliwości i wyjaśnić Ci wszystkie kwestie prawne, zaproponować rozwiązanie problemu, doradzić, jak w danej sytuacji postąpić zgodnie z prawem.

Wystarczy do nas zadzwonić, aby otrzymać fachową pomoc.

Pomożemy m.in. w kwestiach:

  • zezwolenia na pracę
  • legalizacji oraz przedłużenia pobytu w Polsce
  • zakładania działalności gospodarczej
  • praw dla cudzoziemców dotyczących opieki zdrowotnej
  • praw dla cudzoziemców dotyczących świadczeń socjalnych czy edukacji
  • wskażemy przydatne adresy

Zadzwoń i przedstaw swój problem, pierwszą telefoniczną konsultację lub poradę prawną otrzymasz bezpłatnie.

Infolinia: 223 900 999

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

 * Oświadczam, że na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 oraz art. 27 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016.922 j.t. z dnia 2016.06.28) dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych (w tym danych wrażliwych), obecnie i w przyszłości, w celu prawidłowej realizacji przez Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188) zgłoszenia zawartego w w/w formularzu.
 Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

Jednocześnie informujemy, że:

  1. Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych w powyższym formularzu jest Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (KRS: 0000382188), ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa.
  2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w jednym lub obu podanych wyżej celach w zależności od zadeklarowanej przez Państwa zgody.
  3. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.

Nasi partnerzy