Pomoc prawna dla obywateli Ukrainy - OMEGA Kancelarie Prawne Sp.z o.o.

Pomoc prawna dla obywateli Ukrainy

POMOC PRAWNA DLA OBYWATELI UKRAINY Od niedawna jesteś w Polsce? Ciężko Ci odnaleźć się w nowej rzeczywistości, porozumieć się w obcym języku, zrozumieć inną kulturę, a przede wszystkim przepisy prawne? Nie wiesz, jakie prawa Ci przysługują? Co możesz, a czego nie? Mamy dla Ciebie pomocne rozwiązanie. Zapewniamy kompleksową pomoc prawną dla obywateli Ukrainy, świadczoną w języku polskim i rosyjskim przez doświadczonych prawników, specjalistów w określonych dziedzinach prawa polskiego. Nie musisz rozumieć polskich przepisów prawnych, jesteśmy od tego, żeby rozwiać Twoje wątpliwości i wyjaśnić Ci wszystkie kwestie prawne, zaproponować rozwiązanie problemu, doradzić, jak w danej sytuacji postąpić zgodnie z prawem. Wystarczy do nas zadzwonić, aby otrzymać fachową pomoc. Pomożemy m.in. w kwestiach:

 • zezwolenia na pracę
 • legalizacji oraz przedłużenia pobytu w Polsce
 • zakładania działalności gospodarczej
 • praw dla cudzoziemców dotyczących opieki zdrowotnej
 • praw dla cudzoziemców dotyczących świadczeń socjalnych czy edukacji
 • wskażemy przydatne adresy

Zadzwoń i przedstaw swój problem, bezpłatnie zweryfikujemy, czy jesteśmy w stanie ci pomóc.

Infolinia: 223 900 999

Formularz kontaktowy

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą za pomocą formularza kontaktowego.

  Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

  W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.

  • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.

  • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.

  * oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

  Nasi partnerzy