Porady prawnika online - OMEGA Kancelarie Prawne

Prawnik na wyciągniecie ręki

Skontaktuj się z Naszym prawnikiem OMEGA Kancelarie Prawne.

 1. Dokonaj bezpłatnej analizy Twojej sprawy.
 2. Wykup pakiet porady prawnej i umów dogodny termin konsultacji.
 3. Skorzystaj z darmowej analizy prawnej OMEGA poprzez wypełnienie formularza kontaktowego na dole strony.

BEZPŁATNA ANALIZA – 10 min (0 zł)

 • Kontakt telefoniczny z prawnikiem.
 • Analiza prawna problemu.
 • Propozycja podjęcia dalszych działań.


INFOLINIA: 223 900 999


*Jak wykonać darmowe połączenie?

Konsultacja prawna- 30 min (2,71 zł/min.)

(Porada prawna – podatkowa, prawo pracy, dla firm,
indywidualna – rozwody, spadki, alimenty, reprezentacja sądowa, odszkodowania i inne).

 • Spotkanie z adwokatem online (rozmowa VIDEO lub głosowa).
 • 30 min na rozmowę.
 • Możliwość przesłania dokumentów przed spotkaniem.
 • Analiza prawna problemu.
 • Propozycja podjęcia dalszych działań.
 

*Jak wykupić pakiet?

 

 

 

 

Zgłoś swój problem korzystając z  formularza, a nasi prawnicy bezpłatnie zweryfikują Twoją sprawę i skontaktują się z Tobą.

WAŻNE! Wypełnienie formularza nie wiąże się z ponoszeniem kosztów. Dopiero po deklaracji nawiązania współpracy i zaakceptowaniu proponowanej kwoty, wpłacają Państwo należność na konto.
Oświadczam też, że wyrażam zgodę na przetwarzanie w/w moich danych osobowych w celu marketingu bezpośredniego i pośredniego produktów lub usług Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańska 3 lok. 18 (KRS: 0000382188), w tym przesyłania mi ofert marketingowych.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony danych osób informujemy że:

 • Administratorem Pani/Pana danych osobowych pozyskanych w wyniku wypełnienia oraz wysłania zapytania w celu skorzystania z usług Administratora Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Poznańska 3/18, 00-680 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w zakresie niezbędnym do realizacji powyższej usług świadczenia pomocy prawnej, prowadzenia korespondencji e-mailowej lub telefonicznej oraz w celach z niej wynikających.
 • kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail bok@omega-kancelaria.pl lub poprzez kontakt pocztą tradycyjną Omega Kancelarie Prawne sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oddział w Białej Podlaskiej al. Jana Pawła II 141, 21-500 Biała Podlaska.
 • Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących prawach dostępne są pod adresem Polityka Przetwarzania Danych.
* oświadczam, iż zapoznałem/ -łam się z treścią Polityki Przetwarzania Danych, jej treść jest dla mnie jasna i świadomie ją akceptuje

Nasi partnerzy