Współpraca omega kancelarie prawne z ewspa - OMEGA Kancelarie Prawne

Współpraca Omega Kancelarie Prawne z EWSPA

ewspa

Z przyjemnością informujemy, że Omega Kancelarie Prawne rozpoczęła współpracę z Europejską Wyższą Szkołą Prawa i Administracji (EWSPA). Uczelnia została założona w 1997 roku przez warszawski oddział Zrzeszenia Prawników Polskich oraz Instytut Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk. Mieści się przy Instytucie Nauk Prawnych, posiada także wydziały poza granicami Polski – w Londynie i w Brukseli.

Osoby zainteresowane podjęciem studiów w EWSPA mogą dokonać zgłoszenia za pośrednictwem Omega Kancelarie Prawne. Istnieje możliwość zapisu na studia magisterskie, podyplomowe oraz doktoranckie, a także do szkoły policealnej. Uczelnia stawia na innowacyjne rozwiązania w dziedzinie edukacji, jak możliwość realizowania przyśpieszonego trybu studiów czy studiowania w trybie zaocznym przez Internet. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób pracujących lub mieszkających daleko, a chcących zdobyć zawód prawnika. Co więcej, osoby, które ukończyły kierunek Administracja mają możliwość przepisania znaczącej liczby przedmiotów i skrócenia czasu trwania studiów.

Osobom, które podejmą studia w EWSPA za pośrednictwem Omega Kancelarie Prawne, gwarantujemy praktyki studenckie oraz powitalny pakiet firmowy. Chcąc dobrze zaplanować i pokierować swoją przyszłością zawodową, warto już na studiach zdobyć doświadczenie zawodowe, które pozwoli rozwinąć i poszerzyć umiejętności. Praktyki studenckie stwarzają doskonałą okazję do przełożenia wiedzy merytorycznej w praktyczną,  m.in. podczas kontaktu z klientami kancelarii. Praktyki mogą odbywać się  zarówno  w systemie stacjonarnym, jak i zaocznym (za pośrednictwem Internetu).

Zapraszamy do kontaktu: tel. 795 -143-701, e-mail: n.bielawska@omega-kancelaria.pl

Nasi partnerzy