Omega sukcesja - OMEGA Kancelarie Prawne

OMEGA SUKCESJA

Zdajemy sobie sprawę, jak wiele wysiłku i poświęcenia kosztowało zbudowanie firm i majątków, których jesteście Właścicielami lub Wspólnikami. Dlatego chcemy zwrócić uwagę na jedno z najważniejszych zagadnień dla funkcjonowania firmy poprzez pokolenia, jakim jest sukcesja.

Odpowiedz sobie na następujące pytania:

  1. Kto przejmie zarządzanie moją firmą, kiedy przejdę na zasłużoną emeryturę?
  2. Co stałoby się z moją firmą w przypadku przedwczesnej śmierci jej Właściciela lub jednego ze Wspólników? Czy firma którą posiadam może istnieć dalej bez zakłóceń?
  3. Ile wyniosłyby długi spadkowe, które mieliby spłacić Spadkobiercy związane z likwidacją firmy – co z rozliczeniem podatku, odprawami dla pracowników, umowami kredytów i leasingów?
  4. Jak wykorzystać skutecznie instytucję prawa spadkowego, aby byt firmy nie został zagrożony w przypadku śmierci jej Właściciela lub Współwłaściciela?
  5. Jak uczciwie i skutecznie rozliczyć się z rodziną zmarłego Wspólnika w spółce prawa handlowego?
  6. Jak moja rodzina poradziłaby sobie z odbudową firmy?

 

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań powinniśmy poznać, zanim postawi je za nas życie. Nasz ekspert od ponad 10 lat zajmuje się doradztwem prawnym w tym zakresie. Posiada wieloletnie doświadczenie w budowaniu planów sukcesji, zarówno w rodzinie, jak i w firmie.

Zapraszamy do kontaktu:
Piotr Hedrych
tel. 514-948-520
e-mail: p.hedrych@omega-kancelaria.pl

 

 

Infolinia: 223 900 999

Nasi partnerzy