ZARZĄD OMEGA KANCELARIE PRAWNE

ZESPÓŁ OMEGA KANCELARII PRAWNYCH

Zapoznaj się z naszym zespołem wykwalifikowanych pracowników gotowych wspomóc Cię w każdej sytuacji

dział administracji

Natalia Zygert

Asystentka Zarządu

Ul. Poznańska 3/18

00-680 Warszawa

Tel. 795 143 701

e-mail: n.bielawska@omega-kancelaria.pl

Agnieszka Brzeska

Doradca prawny

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 606 966 700

e-mail: a.brzeska@omega-kancelaria.pl

Dominika Sobolewska

Referent

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 600 185 900,

e-mail: d.sobolewska@omega-kancelaria.pl

Katarzyna Targońska

Kierownik Departamentu

Ul. Poznańska 3/18

00-680 Warszawa

Tel. 795 143 701,

e-mail: k.krasuska@omega-kancelaria.pl

dział finasowy

Aneta Chraszcz

Al. Jana Pawła II 141
21-500 Biała Podlaska

Tel. 664 014 385,

e-mail: a.chraszcz@omega-kancelaria.pl

Marzena Franke

Al. Jana Pawła II 141
21-500 Biała Podlaska

Tel. 668-805-692,

e-mail: m.franke@omega-kancelaria.pl

Aneta Dobracka

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 664 014 385,

e-mail: centrala3@omega-kancelaria.pl

Monika Walczuk

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 664 014 385,

e-mail: centrala@omega-kancelaria.pl

dział marketingu i pr

Paulina Piwowarska

Dyrektor Działu PR i Marketingu

Tel. 504 226 378,

e-mail: paulina.piwowarska@omega-kancelaria.pl

dział nieruchomości

Izabela Kmiecik

Sosnowiec

Tel. 604 483 771

e-mail: i.kmiecik@omega-nieruchomosci.com.pl

Marek Somla

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 533 833 811,

e-mail: m.somla@omega-nieruchomosci.com.pl

Bernardyna Panasiuk

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 608 367 231,

e-mail: b.panasiuk@omega-kancelaria.pl

dział polisolokat

Justyna Michalczuk

Al. Jana Pawła II 141
21-500 Biała Podlaska

Tel. 664 014 388,

e-mail: j.michalczuk@omega-kancelaria.pl

Wojciech Bitner

Menadżer Projektu ds. polisolokat</p

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 693 113 513

e-mail: w.bitner@omega-kancelaria.pl

Monika Kopiś

Prawnik/Specjalista ds. polisolokat

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 664 014 388

e-mail: m.kopis@omega-kancelaria.pl

Agnieszka Górecka

Prawnik/Specjalista ds. polisolokat

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 664 014 388

e-mail: a.gorecka@omega-kancelaria.pl

dział prawny

Piotr Hedrych

Dyrektor Sprzedaży Usług Prawnych

Sukcesja

Tel. 514-948-520,

e-mail: p.hedrych@omega-kancelaria.pl

Mateusz Sadowski

Prawnik

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 512 522 937,

e-mail: m.sadowski@omega-kancelaria.pl

Dawid Skrzypczyk

Prawnik

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

e-mail: d.skrzypczyk@omega-kancelaria.pl

Agnieszka Brzeska

Doradca prawny

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 606 966 700

e-mail: a.brzeska@omega-kancelaria.pl

Piotr Protasiuk

Aplikant radcowski

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 533 833 804,

e-mail: p.protasiuk@omega-kancelaria.pl

Paweł Jurkiewicz

Adwokat

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 662 225 139,

e-mail: p.jurkiewicz@omega-kancelaria.pl

Ewelina Pawlak

Doradca prawny

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 833 376 648,

e-mail: e.pawlak@omega-kancelaria.pl

Barbara Ścibior

Prawnik

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 606 966 700,

e-mail: b.panasz@omega-kancelaria.pl

Paulina Karolska

Doradca prawny

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 883 376 656,

e-mail: p.karolska@omega-kancelaria.pl

Aldona Gotowicka – Otłog

Prawnik/Kierownik Departamenu

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 883 376 654,

e-mail: a.otlog@omega-kancelaria.pl

Dorota Kurek – Zielińska

Radca prawny

Ul. Poznańska 3/18

00-680 Warszawa

Tel. 508 115 115,

e-mail: d.kurek-zielinska@omega-kancelaria.pl

Weronika Nowak

Radca prawny

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 606 458 900,

e-mail: w.nowak@omega-kancelaria.pl

dział sprzedaży usług

Anna Szklarz

Dyrektor ds. Rozwoju

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 883 376 650,

e-mail: a.szklarz@omega-kancelaria.pl

dział windykacji

Piotr Najda

Prawnik

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 512 522 937,

e-mail: p.najda@omega-kancelaria.pl

Nasi partnerzy