ZARZĄD OMEGA KANCELARIE PRAWNE

ZESPÓŁ OMEGA KANCELARII PRAWNYCH

Zapoznaj się z naszym zespołem wykwalifikowanych pracowników gotowych wspomóc Cię w każdej sytuacji

dział administracji

Dominika Sobolewska

Referent ds. Administracyjnych

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 600 185 900,

e-mail: d.sobolewska@omega-kancelaria.pl

Katarzyna Targońska

Kierownik Departamentu

Ul. Poznańska 3/18

00-680 Warszawa

Tel. 600 185 900,

e-mail: k.krasuska@omega-kancelaria.pl

dział finasowy

Marzena Franke

Al. Jana Pawła II 141
21-500 Biała Podlaska

Tel. 668-805-692,

e-mail: m.franke@omega-kancelaria.pl

Monika Walczuk

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 664 014 385,

e-mail: centrala@omega-kancelaria.pl

dział nieruchomości

Izabela Kmiecik

Sosnowiec

Tel. 604 483 771

e-mail: i.kmiecik@omega-nieruchomosci.com.pl

Bernardyna Panasiuk

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 608 367 231,

e-mail: b.panasiuk@omega-kancelaria.pl

dział polisolokat

Wojciech Bitner

Menadżer Projektu ds. polisolokat</p

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 693 113 513

e-mail: w.bitner@omega-kancelaria.pl

Agnieszka Górecka

Prawnik/Specjalista ds. polisolokat

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 664 014 388

e-mail: a.gorecka@omega-kancelaria.pl

dział prawny

Piotr Kuśmierczyk

Radca prawny

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 534 334 858,

e-mail: p.kusmierczyk@omega-kancelaria.pl

Marek Puzio

Radca prawny

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 664 930 930,

e-mail: m.puzio@omega-kancelaria.pl

Mateusz Sadowski

Prawnik

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 512 522 937,

e-mail: m.sadowski@omega-kancelaria.pl

Paweł Jurkiewicz

Adwokat

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 662 225 139,

e-mail: p.jurkiewicz@omega-kancelaria.pl

Ewelina Pawlak

Radca prawny

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 833 376 648,

e-mail: e.pawlak@omega-kancelaria.pl

Barbara Ścibior

Prawnik

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 606 966 700,

e-mail: b.panasz@omega-kancelaria.pl

Paulina Karolska

Doradca prawny

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 883 376 656,

e-mail: p.karolska@omega-kancelaria.pl

Aldona Gotowicka – Otłog

Prawnik/Kierownik Departamenu

Ul. Kilińskiego 7/4

08-110 Siedlce

Tel. 883 376 654,

e-mail: a.otlog@omega-kancelaria.pl

Piotr Najda

Radca prawny

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 512 522 937,

e-mail: p.najda@omega-kancelaria.pl

Weronika Nowak

Radca prawny

Al. Jana Pawła II 141

21-500 Biała Podlaska

Tel. 606 458 900,

e-mail: w.nowak@omega-kancelaria.pl

dział sprzedaży usług

Jarosław Panasiuk

Dyrektor ds. Rozwoju i Marketingu

Tel. 600 516 139,

e-mail: jaroslaw.panasiuk@omega-kancelaria.pl

Nasi partnerzy